www.siyasetgundemi.com  -  www.siyasetgundemi.com  -   www.siyasetgundemi.com        

Hakkımızda

 SİYASET GÜNDEMİ

Yurtta ve dünyada siyasetin gündemini
burada takip edebilirsiniz

www.siyasetgundemi.com

 

YAYIN EDİTÖRLÜĞÜNDEN
KAMUOYUNA DUYURU

 KİŞİSEL BİLGİLER:

Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı öncelikle teşekkür ederiz. Sitemizin bazı bölümlerinde kişisel bilgilerinizi kendi rızanız ile iletmeniz olanaklıdır. Bizlere ulaşan bilgiler kesinlikle gizli tutulup, sizlere daha iyi hizmet vermek ve faaliyetlerimizden haberdar edebilmek için kullanılacaktır.

 LOGOLAR:

Sitemizde yayınlanan tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler ve yazılar ile üzerindeki görseller ve yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadır. Aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamazlar.

 İLKELER:

www.siyasetgundemi.com hiçbir ticari gaye gütmeyen, yurt ve memleket meselelerine odaklı, hiçbir kurum ve kişiye ve siyasi mecraya taraf olmayan ancak,  Türkiye Cumhuriyeti yasa ve hükümlerine bağlı ve saygılıdır.

 Ancak: 29 Ekim 1923 Türkiye Cumhuriyetinin ve onun kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ilke ve devrimlerine taraf ve o çizgide bir yayıncılık felsefesiyle imece ve dayanışma içerisinde bilgilendirme, bilinçlendirme, düşüncelerin paylaşımı ortamıdır.

 

Bu nedenle tarafımız ve çizgimiz kesinlikle kalın hatlarıyla burada belirtilmiştir.

 www.siyasetgundemi.com sitemizde yayınlanan verilere doğruluk esas alınarak yaklaşılmaktadır.

 www.siyasetgundemi.com ‘da açıklık bunun tamamlayıcısıdır. Bunun gereği olarak da; hiçbir bilgi ve haber arka plana atılmayıp kaynağındaki şekliyle  editörlüğümüzce değerlendirilerek sizlere sunulmaktadır.

 www.siyasetgundemi.com öncelikle günlük haber mecrası olmadığını vurgulamakta yarar bulunmaktadır.

 siyasetgundemi@hotmail.com, yurt ve dünya meselelerine bakış ve ışık tutmak içerikli bir imece fikir kulübü  yapılaşmasıdır.

 www.siyasetgundemi.com ‘da, bu bağlamda farklı ajansların ve haber sitelerinin linkleri günlük olaylar hakkında sizleri aydınlatmak üzere kayıtlıdır.

 www.siyasetgundemi.com ‘da, ustalar başlığı altında da, yıllarını gazeteciliğe ve yazarlığa vermiş  duayen köşe yazarlarının  linkleri sizlerin onlara daha kolay ulaşabilmenizi sağlamak gayesinden yola çıkılarak, siteye konulmuştur.

www.siyasetgundemi.com takipçilerinin fikir ve görüşlerini de değerlendirir ve onları yasal  esaslar dahilinde yayınlar.

 www.siyasetgundemi.com  ‘da, sözleşme akdi bulunmayan hiçbir yazara ücret ödenmez, yazılardaki fikir ve görüşlerin sorumluluğu ise yazarına ve/veya haber kaynağında adı geçene aittir.

 Telif hakkı, öncelikle haber ve yazının kaynak sahibine bilahare de, www.siyasetgundemi.com internet sayfa ve bağlı sayfalarına aittir.

Bu nedenle de,  www.siyasetgundemi.com ‘un tüm hakları saklıdır.

Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımlar 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır.

Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahip/sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle ve kesinlikle; www.siyasetgundemi.com internet sayfa adres ve linki gösterilmek kaydıyla kopyalanabilir.

Kısmi alıntılar ve alıntılar üzerinde değişiklik yapılamaz. Bu yönde hareket edenler hakkında hukuki mercilere suç duyurusunda bulunulur.

www.siyasetgundemi.com  ‘da yer alan bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir. Bu gibi durumlarda yanılgıya itiraz makamın aksi durumu yasal olarak kanıtlaması halinde düzeltme ve düzenleme yapılabilir.

 www.siyasetgundemi.com ‘da yer alan tüm yazın ve görsel bilgileri, bu Internet sitesinin ilgili sayfasında yayına alındığı tarihte en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır.

 www.siyasetgundemi.com  dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.

 Yasal Bildirimler için muhatap: Sorumlu Müdür: Erhan Soysaltürk’tür.

E-İmzalı tebliğler için adresimiz; siyasetgundemi@hotmail.com adresidir.

 

Saygılarımızla

 

HİÇBİR ŞEY SAKLI VE GİZLİ KALMASIN

NE MUTLU TÜRKÜM,
NE MUTLU ATATÜRKÇÜYÜM,
NE MUTLU CUMHURİYETÇİYİM DİYEBİLENE 

 

siyasetgundemi@hotmail.com